مجموعه شرکت تولیدی درسا تن پوش در سال 1374 با هدف تولید پوشاک بانوان پا به عرضه تولید گذاشت. این مجموعه با در اختیار داشتن تیم طراحی متخصص و توانا و همینطور کادر مدیریتی اجرایی مجرب با مدیریت یکپارچه آقای امیر قرمز چشمه در زمینه تولید، فروش و بازاریابی گام های بلندی را برداشته و پرچمی سرافراز داشته است.

 

گروه تحقیق و پژوهش درسا تن پوش با بهره گیری از آخرین اخبار و تکنولوژی های روز برترین مد های دنیا را با بالاترین کیفیت تولید می کنند تا کالایی در شان ومنزلت بانوان کشور عزیزمان ارائه دهند که قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را داشته باشد.

 

درسا تن پوش هم اکنون با به کارگیری نیروهای متخصص وفارغ التحصیل رشته های نساجی ،پوشاک وطراحی ازدانش وتخصص بالایی درزمینه نساجی همینطورقسمت های مختلف تولید وطراحی بهره مند می باشد. ازدیگرشاخصه های مجموعه استفاده از مشاوران واساتید بنام وشناخته شده حوزه مارکتینگ درامربرندسازی و بازاربوده که باکمک این اساتید توانسته درزمینه مارکتینگ موفق عمل نماید.

 

تولید سالیانه دررسته شلوار بانوان همگی با ابتکار و خلاقیت ایرانی و همگام با مدل و رنگهای روزدنیا بوده ، در انتخاب نوع طراحی و انتخاب نوع پارچه با بهره گیری متخصصین کوشیده تا بر جمال و زیبایی بانوی ایرانی افزوده و همواره رضایت مشتریان خود را مدنظر داشته باشند.

 

سرمایه ابدی و بقای ادامه حیات خود را در وفاداری مشتریان یافته و این امر را در دستورالعمل های خود در راس قرار داده است.

 

اخذ نمایندگی درسا تن پوش
اخذ نمایندگی درسا تن پوش

تولیدی درسا تن پوش با شماره ثبت 491869 با کادری مجرب بصورت کاملا تخصصی در زمینه تولید شلوار بانوان فعالیت داشته ، کنترل و کیفیت خط تولید باعث شده کلیه محصولات با گارانتی ارائه شود.

 

تیم متخصص ما با مدیریت آقای امیر قرمزچشمه آماده همکاری بصورت عمده و جزئی حتی تک سایز با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

 


 تماس با مدیریت

 

 

جهت سفارش محصولات می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02177967233 – 09126464051